oxabag tea

Přinášíme vám osvěžující novinky. Vaše nejoblíbenější čaje i kávy Oxalis můžete mít konečně pořád po ruce, a to v atraktivní a praktické formě Cool Drinks. V designových skleněných lahvičkách se ukrývá 10 novinek – originálních Cool Drinks, které jsou připravené z nejoblíbenějších čajů a káv Oxalis. Každý Cool Drink na e-shopu nabízíme v balení po 6 kusech. Celý proces výroby se odehrává v České republice, proto máme jejich kvalitu pod stálou kontrolou.

Cool Drinks jsou připravené technologií cold brew, tedy pomalou, několikahodinovou macerací ve studené vodě. Právě to propůjčuje těmto nápojům jedinečnou a výraznou chuť i vůni.

Intenzivní požitek z Cool Drinks připravených pomalou metodou z vybraných druhů čaje a kávy OXALIS je založený na správném výběru a poměru ingrediencí. K vylepšení chuti je v malém množství použitý kvalitní třtinový cukr, v nabídce máme ale i cool nápoje zcela bez cukru.


 

SORTIMENT

80010
EARL GREY SUPERIOR - COLD BREW BLACK TEA
 
Nealkoholický nápoj z výluhu černého čaje Earl Grey Superior. Složení: výluh z černého čaje Earl Grey Superior 100 % [voda, čaj (pravý černý čaj Ceylon Ruhuna, přírodní aroma bergamotu, květy pomerančovníku)].
80011
JAHODA - ALOE - COLD BREW WHITE TEA
 
Nealkoholický nápoj z výluhu bílého čaje s příchutí jahoda - aloe. Složení: výluh z bílého čaje s příchutí jahoda – aloe 98,1%, [voda, čaj (pravý bílý čaj Shou Mei, jablka, jahody 3 %, aroma, měsíček, aroma aloe 1,8 %)], třtinový cukr
80013
ROOIBOS LÁKAVÉ POKUŠENÍ - COLD BREW HERBAL TEA
 
Nealkoholický nápoj z výluhu směsi Rooibos, bylin a ovoce. Složení: výluh ze směsi Rooibos, bylin a ovoce 98,1 % [voda, směs (rooibos 84,9 %, ananas (ananas, cukr, regulátor kyselosti kyselina citronová), aroma, růže, jahody, mango (mango, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová), chryzantéma, borůvky, sléz květ)], třtinový cukr.
80016
BRUSINKA - COLD BREW FRUIT TEA
 
Nealkoholický nápoj z výluhu ovocného čaje. Složení: výluh z ovocného čaje 98,1 %[ voda, čaj (bezinky, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), ibišek, klikva velkoplodá 10,3 % (klikva, cukr), švestky (švestky, slunečnicový olej), jablka, ochucený karamel (cukr, glukózový sirup, máslo, smetana, voda), aroma brusinek 1,4 %, aroma, listy brusinky 0,9 %, borůvky, maliny, vřes květ)], třtinový cukr.
80022
MATE LEMON - COLD BREW HERBAL TEA
 
Nealkoholický nápoj z výluhu bylinné směsi Mate Lemon, pasterováno. Složení: výluh z bylinné směsi Mate Lemon 97 % [voda, směs (mate 97,5 %, aroma, citronová tráva 0,9 %)], třtinový cukr, koncentrovaná citronová šťáva 0,1 %.
80017
MATCHA MÁTA - CITRON - COLD BREW HERBAL TEA
 
Nealkoholický nápoj ze zeleného čaje Matcha a výluhu z nana máty s citronovou příchutí. Složení: voda, výluh z nana máty 37 % (voda, nana máta), třtinový cukr, citronová šťáva 1,5 %, pravý zelený práškový čaj Matcha 0,4 %.
80018
MATCHA S PŘÍCHUTÍ VIŠEŇ - COLD BREW HERBAL TEA
 
Nealkoholický nápoj ze zeleného čaje Matcha a výluhu z ibišku s příchutí višně. Složení: voda, výluh z ibišku 37 % (voda, ibišek květ), třtinový cukr, citronová šťáva, pravý zelený práškový čaj Matcha 0,4 %, přírodní aroma višně 0,1 %.
80019
MATCHA S PŘÍCHUTÍ KIWI
 
Nealkoholický nápoj ze zeleného čaje Matcha s příchutí kiwi. Složení: voda, třtinový cukr, citronová šťáva, pravý zelený práškový čaj Matcha 0,4 %, přírodní aroma kiwi 0,1 %.
80020
GUATEMALA HOJA BLANCA - COLD BREW COFFEE
 
Kávový nápoj. Složení: 100 % výluh z kávy [voda, pražená zrnková plantážní káva (100 % arabika)].
80021
BELGICKÉ PRALINKY - COLD BREW COFFEE
 
Kávový nápoj, aromatizovaný. Složení: 97,1 % výluh z kávy [voda, káva (pražená káva (100 % arabika), aroma)], třtinový cukr